28 mar 2014

III Międzynarodowe Tragi Książki w Białymstoku: 11-13 kwietnia

Już od trzech lat w Białymstoku organizowane są Międzynarodowe Targi Książki przez Fundację Sąsiedzi, Operę i Filharmonię Podlaską oraz Europejskie Centrum Sztuki. W tym roku targi odbędą się od 11 do 13 kwietnia 2014 na terenie Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ulicy Odeskiej 1. Oficjalną stronę targów można znaleźć pod adresem http://www.fundacja-sasiedzi.org.pl/

W planach są potkania z takimi pisarzami jak: Graham Masterton, Grażyna i Wojciech Jagielscy, Jacek Hugo-Bader, Wojciech Górecki, Anna Ficner-Ogonowska, Szymon Hołownia, Ignacy Karpowicz i Michał Książk

W trakcie trwania tragów odbędą się bezpłatne warsztaty pisania reportażu na które trzeba zapisać się wcześniej. Więcej informacji o tym kursie można znaleźć pod adresem [tutaj].

Plakat promujący III Międzynarodowe Tragi Książki w Białymstoku.

Harmonogram spotkań autorskich.
Lista wystawców.
A więc do zobaczenia na targach, już nie mogę się doczekać!!


9 komentarzy:

 1. Uuu... Masterton :) Szkoda, że do Białego mam tak daleko...

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślałam o Targach. Tym bardziej, że Białystok jest mi bliski (choć może nie kilometrowo, bo mam 5 godzin jazdy) i chyba się wybiorę. Wszystko przez Mastertona ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale błąd Ci się wkradł, bo w tytule masz - maj ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. @Luka Rhei: 5 godzin to ładną drogę masz przed sobą. Tak Masterton jak i Jacek Hugo-Bader :) Dzięki, już poprawione. Ale tak to jest jak maj Ci siedzi w głowie przez tą cudną pogodę za oknem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też już czekam z niecierpliwością :). Fajnie, że grono blogerów z Białegostoku i okolic się powiększa, powodzenia w blogowaniu :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Hugo-Bader też! I Hanny Kondratiuk chętnie bym posłuchała, jak się uda. Teraz już wiem, że będę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo żałuję, że nie mogę tam być. Plan imprezy wygląda bardzo interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 8. szkoda, że mam tam tak daleko.... sama bym się wybrała :)

  OdpowiedzUsuń