15 gru 2015

Książki dla Blogerek: Wydawnictwo Wymownia

Akcję organizuje Wydawnictwo Wymownia po to, by podarować Wam prezent i dzięki temu wspierać czytelnictwo. Zapraszamy do udziału właśnie Was, Drogie Blogerki, gdyż lubicie słowa – przecież dlatego właśnie piszecie swoje blogi i czytacie cudze! Poprzez swoją akcję chcemy zrobić coś właśnie dla Was drogie Panie, gdyż uważamy, że warto inwestować w młode kreatywne umysły, bo to od nich będzie zależało jutro.

Jesteśmy wydawnictwem z pasją i chcielibyśmy podzielić się z Tobą nie tylko naszym zamiłowaniem do książek, ale również naszymi książkami. I to zupełnie za darmo. Jeśli zainteresuje Cię nasza inicjatywa, będziesz otrzymywać na swój adres mailowy ebooki i audiobooki zupełnie za darmo. Maile będziemy wysyłać regularnie, co pewien czas, byś mogła znaleźć dla siebie coś wśród literatury, którą Ci zaproponujemy. Książki pochodzić będą z naszego wydawnictwa oraz z pozycji literackich dostępnych w domenie publicznej.

Każda z nas chciałaby od czasu do czasu przeczytać coś ciekawego, a nie zawsze znajdujemy czas na wybranie odpowiedniego tytułu. Nie każdy może też płacić za kupienie kolejnego nowego ebooka. By wspierać czytelnictwo wśród Blogerek, postanowiliśmy wybierać najciekawsze pozycje na różnorodne tematy oraz dołączyć zupełnie bezpłatnie książki pochodzące z naszego wydawnictwa i przesyłać je Wam do domu – na Wasz adres mailowy. Dla Was, najdroższe Panie, będzie to o tyle korzystne, że nasze grono wydawnicze wykona za Was brudną robotę – przedrze się przez stosy tytułów, by wyłowić perełki i Wam je przekazać. Książki będą różnorodne, a do każdej dołączymy krótki opis, który wstępnie przybliży każdą pozycję literacką.

Jedyna rzecz, o jaką prosimy, to wspieranie nas w popularyzowaniu akcji.

Co należy zrobić, byśmy wysyłali książki wprost do Ciebie?

  1. Na swoim blogu umieścić krótką notatkę polecającą naszą akcję oraz aktywny link do strony, na której właśnie jesteście ( http://wymownia.pl/darmowe-ebooki-dla-blogerek/ ). Wystarczą naprawdę dwa zdania z linkiem umieszczonym po to, by inne Blogerki również mogły skorzystać dzięki tej akcji i nas odnaleźć.
  2. Napisać do nas mail na book.wymownia@gmail.com i w treści maila podać link do Twojego bloga – link prowadzący do miejsca, na którym umieściłyście wpis opisany w punkcie pierwszym. Gdy znajdziemy Twój wpis z linkiem do tej akcji, odpowiemy na Twój email:)
  3. Czekać, aż w odpowiedzi przyjdą do Ciebie ebooki. Książki będą przychodziły regularnie co pewien czas, a Wy wybierzecie to, co zainteresuje Was, Wasze dzieci, przyjaciół…
  4. … i przeczytać ten wpis do końca. 
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć pod linkiem http://wymownia.pl/darmowe-ebooki-dla-blogerek/0 komentarze:

Prześlij komentarz