19 lut 2015

Niesamowite prace Stephanie Pui-Mun Law


Dziś pragnę się podzielić pracami pewnej amerykańskiej ilustratorki - Stephanie Pui-Mun Law. Jej prace śledzę już kliku dobrych lat i za każdym razem nie mogę się napatrzeć to co ona potrafi wyczarować na kartce papieru za pomocą narzędzi malarskich. Ja takiego talentu nie posiadam, więc tym bardziej ją podziwiam za jej zdolności. Do tworzenia swoich prac wykorzystuje głownie akwarele, czasem jednak korzysta z innych narządzi malarskich.

Ilustracje, które tworzy można przepisać głównie do fantastyki, ponieważ pełno w nich wróżek, elfów, smoków oraz wielu innych stworzeń istniejących  w bajkach czy podaniach ludowych. Ostatnio zaczęła się zajmować także szkicami botanicznymi.

Stephanie ma na swoim koncie też książki w których zostały opublikowane jej prace, dodatkowo zamawiając pozycję taką z jej strony można dokonać indywidualizacji w postaci indywidualnego obrazka narysowanego na jednej z początkowych stron. Przykładowy album z ilustracjami można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

 Jak widać, książka prezentuje się wspaniale :)

A to inne z jej licznych prac:


Więcej jej prac można znaleźć na:
*Wszystkie ilustracje opublikowane w tym poście, pochodzą z oficjalnej strony Stephanie Pui-Mun Law: Shadowscapes.7 komentarzy:

 1. Od razu zobaczyłam w myślach zbiór baśni w skórzanej oprawie i z takimi ilustracjami... Cuda <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam te prace, takie fantastyczne i jednoczesnie delikatne, kobiece. Super.

  OdpowiedzUsuń
 3. to by była książka marzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podczas oglądania jej prac można się zatracić :)

  OdpowiedzUsuń